Xhesika Ndoj na thotë mirëmëngjes me pistoletë në dorë Këngëtarja që po bën emër në Shqipëri, Xhesika Ndoj ka “goditur” që në mëngjes. Xhesika e ka nisur ditën me një pistoletë në dorë të cilën e quan si post i ri i punës për të.

Se a ka leje për të mbajtur pistoletë dhe se a do ti kushtoi ky veprim asaj mbetet të shihet në ditët e ardhshme.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here