Xhesika Ndoj : Fotot nudo i bëra për t'i reklamuar të pasmetKëngëtarja Xhesika Ndoj është një tjetër vajzë e muzikës që ka ngacmuar fantazinë e fansave të saj me një set fotosh nudo. Këto foto artistike Xhesika i ka realizuar pikërisht në prag dimri, për të qenë kundër rrymës:

” Fotot nudo i bëra për qejf dhe u fokusova në reklamimin e vitheve në këtë rast, pasi ato janë pika ime më e fortë”, tha ajo për “Story”.

Po si ka arritur të ketë këtë formë fizike?”Kam bërë palestër dhe vazhdoj të bëj fuqishëm dhe pa kontroll ushtrime për to në shtëpi”, tha ajo. “Preferoj shtëpinë sepse ushtrimet më ndimojnë jashtë mase, pasi kështu ndihem e lirë dhe pa sikletin e syve që më ndjekin në çdo lëvizje që bëj në palestër”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here