Emri i saj u bë i njohur për publikun që nga roli i saj në serialin komik “O sa mirë”.

Bëhet fjalë për aktoren e njohur Arta Nitaj e cila që nga paraqitja e saj e parë u bë ndër femrat më të përfolura në mediet rozë, transmeton Gazeta Express.

Përveç bukurisë e linjat seksi, Arta u komentua shumë edhe për jetën e saj private.

Vetëm pak javë më parë, Arta u përfol shumë për lidhjen e saj me Brunon këngëtarin nga Shqipëria. Por, që lidhja e tyre nuk zgjati shumë dhe krejt çfarë mbeti mes tyre janë kujtimet.

Arta tashmë është ‘single’ dhe po shijon këto ditë së bashku me shoqërinë e saj.

Ajo mbrëmë kishte një takim, por që nuk bëhet fjalë për ndonjë mashkull. Në darkë ata po e shoqëronte shoqja e saj.

Kujtojmë se Arta për momentin nuk është më pjesë e serialit. Në vend të saj tashmë është modelja Arta Elezaj me rolin e saj si “Xhakarta”./Gazeta Express/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here