Që nga paraqitja e saj e parë televizive si aktore e re në serialin më të shikuar në vend “O sa mirë”, Arta Nitaj apo e njohur përmes rolit ‘Xhesika’, po vazhdon të mbajë tempon e të qenurit në qendër të vëmendjes mediale.

‘Missi i klasës’, këtë po e arrinë falë linjave dhe fizikut që ka, e që jo rasisht i është ndarë edhe roli të cilin luan në serial i cili padyshim i solli një numër të madh fansash, shkruan Kosovarja.

E së fundi një video live e lëshuar në Instagram nga vetë aktorja ka bërë që të ndiçet jashtëzakonisht shumë nga fansat e ‘Xhesikës’ aq sa e kanë ‘kapur’ në pozitë të palakmueshme dhe tejet provokuese.

Për më tepër fotot më poshtë dëshmojnë një gjë të tillë.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here