Xhesika Berberi tregon trupin seksiModelja bukuroshe Xhesika Berberi ka publikuar një foto me rroba banjo. Ajo njihet për format e mrekullueshme trupore dhe me këtë foto, tregon edhe njëherë se është në super-formë.

Teksa shihet të ketë ‘jetuar’ ditët verore, ajo ka shfaqur linjat e saj të mrekullueshme të cilat padyshim që janë për t’ia patur lakmi.

Kujtojmë se Berberi po zhvillon karrierën e saj si modele në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Xhesika Berberi tregon trupin seksi

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here