Xherdan Shaqiri darkon me Ilda Bejlerin Xherdan Shaqiri darkon me Ilda Bejlerin dhe në tavolinën e tyre nuk mungon as vera e kuqe.

Bukuroshja e “Super Sport” ka udhëtuar drejt Italisë ditë më parë për t’u takuar me mesfushorin kosovar të Interit.

Me një postim dedikuar totalisht 23-vjeçarit në “Instagramin” e saj, Ilda cilëson Shaqirin si Messin e shqiptarëve.

Bashkangjitur me “selfien” e shkrepur në momentin që gazetarja sportive e ka intervistuar në një restorant në Milano, ajo shkruan “E kanë pagëzuar si ‘Mesi i alpeve’, natyrisht Mesi është Mesi, por edhe kombi shqiptar e ka Mesin e tij, dhe ky është Xherdan Shaqiri”.

Gjatë vizitës në qendrën stërvitore “Apiono Gentile”, Ilda nuk ka hezituar që të shkrep edhe një foto me Lucas Podoslkin, edhe ky një tjetër futbollsit i zikaltërve.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here