“Lamtumirë” është kënga, e cila këndohet në “Top Fest 9” nga këngëtarja e re nga Kosova, Xheraldina Berisha dhe reperi nga Shqipëria, Stresi, dhe kjo është këngë më e klikuar dhe më e dëgjuar.

Ne kontaktuam me këngëtaren dhe ajo na tregoi se është shumë e kënaqur për këtë bashkëpunim e aq më tepër është shumë e privilegjuar që ka punuar për këtë këngë me producentin më të suksesshëm shqiptar, Flori Mumajesin.

Ndërsa, Xheraldina do me këtë të fitojë në fillim zemrat e publikut dhe më pas pse jo edhe ndonjë çmim, ashtu siç ëndërrojnë të gjithë artistët.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here