Xhensila zgjedh fustanin e martesës?!Tashmë dihet! Dasma e shumëpritur e Xhensila Myrtezajt dhe Bes Kallakut na pret këtë vit. E me muajt e verës që po afrohen, duket që çifti po merret me secilin detaj në mënyrë që çdo gjë të jetë brenda pritshmërive.

Xhensila duket të jetë në rregull, edhe në pjesën më të rëndësishme, fustanin! Këtë e ka lënë të kuptohet përmes një postimi ditën e djeshme e cila duket se i është kushtuar vetëm një gjeje – zgjedhjes së fustanit. Këngëtarja simpatike ka postuar fotografia nga Altar në Tiranë me Valdrin Sahitin ku shihet duke diskutuar mbase për fustanin që e ka ëndërruar gjatë.

Se Valdrin Sahiti do jetë dizejnatori i zgjedhur për këtë pjesë, Xhensila e kishte konfirmuar pak javë më parë në Prive në një intervistë me Vlorijan Halilin ku shpalosi gjerë e gjatë detajet e planeve të muajve në vazhdim. /Prive.al

xhensila

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here