Xhensila Seferi provokon me veshje intime Fotomodelja Xhensila Seferi ka shpalosur linjat e saj shpërthyese në një set të ri fotografik, në të cilin ajo vjen më provokuese se kurrë.

Në fotot “e nxehta” në shtrat dhe me veshje intime, Xhensila ka nxjerrë në pah hiret e saj, duke provokuar fantazitë e publikut mashkullor.

 

Xhensila Seferi provokon me veshje intime

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here