Aktori i njohur Bes Kallaku feston gjatë ditës së sotme 33-vjetorin e lindjes.

Padyshim nuk ka munguar urimi i bashkëshortes së tij Xhensila Myrtezaj, e cila i ka dedikuar fjalë dashurie.

“Cfar jam pa ty? Asgje.  Ne te mire dhe ne te keq ti gjithmone je krah meje. Ne cdo frymemarrje, ne cdo hap te jetes time, dhe ne cdo moment qe do jetoj, dua ta jetoj me ty pergjithmone. Kjo ditelindje eshte magjike per ne. 33 vite jete, 33 vite buzeqeshje, shprese, miresi, besnikeri per kedo qe ka qene prane teje. Ky 33 vjetor te gjeti me te plotesuar se kurre me pare, ashtu sic e kishe imagjinuar veten qe ne vogeli. E gjitha cka uroj per ty eshte shendet, une do perpiqem ta bej jeten tende sa me te qet dhe te bukur, ashtu sic ti gezon ditet ton. Te lutem qendro me ne pak me shume, me ne gocat qe kur te kaloj dhe pak kohe, do zihemi se kush te ka dhe kush te do me shume,”-përfundon Xhensila në rrjete sociale. Prej pak kohësh çifti është bërë prindër i vogëlushes Ajka.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here