Ish banorja e Big Brother ka ndezur rrjetin me postimin e saj të fundit.

Xhensila Pere ka publikuar në Instastoryn e saj një foto mjaft provokuese e cila ka nxjerrë në pah dhe pjesët e saj më intime.

Teksa është duke marrë rreze Xhensila ka nxjerë bikinin e saj thuajse krejtësisht.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here