Xhensila Myrtezaj si çdoherë engjëlloreKëngëtarja Xhensila Myrtezaj ka publikuar një fotografi në rrjetet sociale, ku bie në sy bie bukuria e saj si çdoherë engjëllore, shkruan Teleskopi.net.

Me këtë rast të shumta kanë qenë komentet e fansave të saj të cilët mahniten nga bukuria e Xhensilës dhe me kënaqësi e përshkruajnë idhullin e tyre përmes komenteve.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here