Xhensila Myrtezaj shfaqet nudoKëngëtarja Xhensila Myrtezaj njihet për format trupore dhe bukurinë e saj.

Ajo në Instagram ka postuar një fotografi në të cilën shihet se është nudo pjesën e lartë dhe dukej mjaft tërheqëse, shkruan Gazeta Express.

Xhensila së fundmi ka lansuar këngën e saj ‘High Love’ e cila po ka shumë sukses.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here