Nuk zhgënjejnë as kësaj radhe.Këngëtarja nga Shqipëria, Xhensila Myrtezaj përveç zërit të veçantë që ka, njihet edhe për bukurin e saj krejtësisht natyrale.

Ajo së fundmi ka publikuar një video në Instagram ku shfaqet pa grim, por që mahnitë me bukurinë e saj.

Shikoni foton dhe vlerësoni edhe ju vetë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here