Xhensila Myrtezaj kalon një milionëshinKëngëtarja më simpatike shqiptare Xhensila Myrtezaj publikoi klipin e saj më të ri muzikor “Ring the alaram” një javë më parë.

Kënga po pëlqehet shumë dhe këtë e dëshmojnë edhe klikimet në kanalin “Youtube”.“Ring the alarm” arriti të grumbullojë mbi 1 milionë shikime brenda vetëm një jave.

Kënëgtarja përmes një postimi në “Instagram” ka shprehur 1 milion falënderime për fansat e saj.

“1milion falenderime per te gjith juve qe e pelqyet dhe e suportuat#RingtheAlarm”, ka shkruar ajo.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here