Këngëtarja e njohur Xhensila Myrtezaj shfaqet gjithnjë në formë mjaft të mirë fizike, madje edhe pas lindjes së vogëlushes së saj Ajka.

Në këtë ditë të ftohtë dhe me shi ajo duket mjaft rrezëllitëse e veshur me në ngjyrë gri dhe me një gërshet që i ka shumë hije. 

Pritet që Xhensila t’i rikthehet shpejt muzikës, përmes një bashkëpunimi me kantautorin e njohur Pirro Cako./Gazeta Express/

Lexo më shumë në: https://www.gazetaexpress.com/roze/xhensila-ka-veshjen-e-duhur-ne-kete-dite-plot-shi-614404/?utm_source=referral&utm_medium=web&utm_campaign=copyright

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here