Xhensila dhe Kida sjellin 'Uh baby'Xhensila Murtezaj dhe Kida kanë lansuar si premierë në kanalin youtube projektin e tyre më të ri të titulluar ‘Uh baby’.

Kënga e kompletuar me videoklip është në dispozicion për të gjithë fansat.

Kida dhe Xhensila vijnë më joshëse kurrë më parë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here