Xhensila dhe Besi hedhin një hap më shumë në lidhjen e tyre Padyshim ata janë një nga çiftet më të njohura në botën e showbizzit shqiptar.

E mesa duket pas 6 viteve së bashku këngëtarja Xhensila Myrtezaj dhe aktori Bes Kallaku kanë vendosur ta çojnë në një tjetër nivel lidhjen e tyre.

Ka qenë vetë këngëtarja e cila ka postuar në profilin e saj në Snapchat një video ku tregon sesi po rregullohet shtëpia e saj e re. Ndoshta martesa për çiftin është ende larg, por bashkëjetesa duket më afër se kurrë.

Xhensila dhe Besi hedhin një hap më shumë në lidhjen e tyre

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here