Ish banorja e Big Brother ka ndezur rrjetin me postimin e saj provokues.

Tashmë është sezon plazhi dhe postimet e rrjeteve sociale dominohen nga fotot me bikini.

Këtë herë Xheni ka ndarë një foto mjaft të nxehtë teksa shfaqet duke marrë rreze dielli. Menjëherë pas këtij publikimi kanë vërshuar komentet pozitive ndaj saj.

Pas ndarjes nga Benardi, Xheni ka preferuar të mos jetë shumë aktive në postimet e saj në rrjetet sociale.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here