Projekti më i ri që ka nisur në Top Channel, “Summer Fest”, u zhvillua të premten në qytetin bregdetar të Vlorës.

Ai prezantohet nga moderatorja, Xhemi Shehu dhe nga aktori i “Portokallisë”, Florian Binaj.

Në këtë fotografi shohim sesi Xhemi bën “nxemjen”, për tu ngjitur në skenën e Summer Fest.

Bukuroshja është veshur me të bardha dhe pozon e qeshur përpara aparatit fotografik.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here