Xhemi Shehu braktiset nga njeriu i zemrës…Xhemi Shehut i ka ndodhur diçka e pa zakontë.

Arbana Osmani dhe Xhemi Shehu tashmë njihen për lidhjen e veçantë që kanë me njëra tjetrën.

Por me sa duket Arbana e ka lënë pas dore Xhemin.
Ajo ka postuar në Insta Story një foto ku është duke pritur e vetme në rrugë dhe natën mikeshën e saj.

‘Duke pritur atë që nuk po vjen kurrrrrëëë’-mbishkruan Xhemi.

xhemi

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here