Xhemi Shehu, prezantuesja e njohur televizive, ka lindur djalë tri ditë më parë.
Njoftohet se prezantuesja simpatike është bërë nënë e djalit që ka marrë emrin Martin.

Lindja mësohet se është kryer pa operacion në një maternitet të Tiranës dhe pa probleme mjekësore.

Xhemi zyrtarizoi martesën e saj rreth një vit më parë. Nje muaj me pare Xhemi nderpreu daljen e saj ne skene tek emisioni “E Diell” per shkak te shtatzanise ndonese dukej simpatike edhe ne kete ngjendje.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here