Dy nga vajzat e njohura të ekraneve shqiptare, Gerta Heta dhe Xhemi Shehu, që të dyja janë shtatzëna për të parën herë.

Gerta Heta pret vajzë dhe është shumë e lumtur për ardhjen në jetë të fëmijës së saj të parë, kanë bërë të ditur mediat shqiptare.

Ndërkaq edhe Xhemi Shehu është shtatzënë. E sapomartuar, Xhemi nuk priti gjatë për të pasur një foshnjë në jetën e saj. Xhemi ende nuk e ka mësuar gjininë fëmijës, pasi është ende herët.

Për fat të mirë të dyja vajzave u ecën shumë mirë shtatëzania, dhe për disa muaj do të ndërrojnë status nga grua në nënë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here