Xhemi dhe Arbana kanë festë sot Dy moderatoret e bukura të Top Channel, duket se kanë një arsye për të festuar sot.

Shoqet e pandara, Xhemi Shehu dhe Arbana Osmani duket se kanë shumë të përbashkëta. Përveç televizionit ku punojnë, profesionit dhe shoqërisë, ato i bashkon një lagje.

Pikërisht kjo është edhe arsye pse vajzat e njohura të ekranit do të festojnë sot. në një kolazh fotosh të të dyjave, postuar nga Xhemi në Instagram, ato duket vetëm duke qeshur.

Por nuk mungojnë edhe batutat nga moderatorja e ‘Portokallisë’. Ajo cila me shaka thotë se po mendon të shesë shtëpinë e arsyeja’ është se me Arbanën kanë 6 vjet në një lagje.Xhemi dhe Arbana kanë festë sot

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here