Xhejmi Preslli është martuarAktorja e popullarizuar, Xhejmi Preslli, është martuar për herë të dytë kete të shtunën, madje me avokatin e saj Simran Sing, vetëm pas gjashtë muajve nga divorci i bashkëshorti te  parë, Erik Kabish, me të cilin ka edhe një djalë, i cili quhet Dejxi Xhejms.

Aktorja seksi, e cila së fundmi është bërë e famshme  me rolin e saj në serinë komike ‘My Name Is Earl’, është martuar me avokatin e famshëm, i cili mbron shumë prej yjeve të showbiznesit.

Ceremonia e martesës është mbajur  në rrethin e miqve dhe familjes së ngushtë në Malibu të Kalifornisë, pranë Oqeanit të Qetë, po të njëjtin vend ku në vitin 2003 është martuar edhe aktori Adam Sandler.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here