Xhedan Shaqiri pushimet do t’i kalojë në Kosovë Superylli i Interit, Xhedan Shaqiri, ka arritur në Kosovë, ku ai me gjasë do t’i kalojë pushimet verore.

Aktualisht Shaqiri është parë në Prishtinë, ku ai është takuar nga tifozë të shumtë të Interit, të cilët kanë bërë një foto me të, kjo falë edhe modestisë së shqiptarit nga Zhegra e Gjilanit.

Tashmë një tifoz i Interit ka shpërndarë fotografinë në rrjetet sociale me Shaqirin.

Ai atë e përshkruan si njeri zemërgjerë dhe mjaft modest.
Shaqiri në Kosovë erdhi kah Maqedonia, ku u ndal nga autoritetet maqedonase – jo për ndonjë problem – por për të bërë një foto me që ishin fansa të tij

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here