Arjola Demiri është aktorja e cila njihet për publikun kosovar si Xhbanja në serialin vendor “O sa mirë”.

Ajo edhe pse në rolin e saj ajo është një vajzë burrërorë, në jetën reale Ajola është një femër shumë atraktive dhe në formë, edhe përkundër faktit se është nënë e tre fëmijëve.

Arjola është mjaftë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka publikuar një foto ku shihet në dasmën e improvizuar të Mimozës.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here