XhbanjaNë emisionin ‘Përralë me Tupan’ të udhëhequr nga Valon Maloku ishin të ftuara dy aktoret simpatike të serialit ‘O sa mirë’, Adriana Matoshi dhe Arjol Demiri.Të dy aktoret folën për fillimet e tyre në serial dhe projektet në të cilat kanë luajtur.

Arjola e njohur si Xhbanja e serialit, ka treguar se edhe në jetë e përditshme ka një karakter të fortë, dhe se përveq punët e grave di të bëjë edhe punët e burrave.

Për të mësuar më shumë ndiqeni emisionin më poshtë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here