Xhafer Ahmetaj vjen me këngën "E ke rastin" Xhafer Ahmetaj këngëtari i muzikës popullore i cili ka paralajmëruar që së shpejti do ta sjell këngën e re tashmë mund ta dëgjoni në kanalin Youtube.Ai sot ka publikuar videoklipin e këngëes “E ke rastin”, këngë kjo me shumë ritëm.

Xhafer Ahmetaj ka sjell gjithmonë projekte të zhanrit popullor të cilat publiku i ka pëlqyer shumë dhe shpersojm edhe kësaj radhe mos t’i zhgënjejë fansat e tij.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here