Është mbajtur mbrëmë nata finale e X Factor Albania. Fituese e kësaj gare doli Sheila.

Në këtë garë kishin mbetur vetëm tre finalistë: Xhesika, Kristo dhe Sheila.E para e cila u eliminua në finale ishte Xhesika, duke lënë kështu në garë për fituesin Kriston dhe Sheilan.

Sheila doli fituese e kësaj gare. Ajo ka nënshkruar kontratën me producentë të njohur botëror “Berman Brother”.

Të ftuar special në natën e mbrëmshme ishin këngëtari Ardian Bujupi dhe Genta Ismajli.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here