Kate Winslet e ka inkurajuar aktoren Evan Rachel Wood, kur aktorja e re duhej të zhvishej në një nga seritë “Mildred Pierce”.

23-vjeçarja Wood nuk ishte ndier mirë pasi karakteri i saj ishte dashur të zhvishej para kamerave, mirëpo aty kishte qenë Winslet për ta ndihmuar atë.

“Ajo më trajnoi si ta kaloja skenën time të parë nudo. Mendoj, ajo i bëri të gjitha. Ajo qëndronte anash kamerës dhe më jepte instruksione”, ka thënë Wood për E! News.

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here