Kate Winslet, shfaqet në “Festivalin e Filmit të Venecias” në një formë perfekte.

Pas polemikave të shumta të kohëve të fundit të cilat flasin për kirurgjinë plasike që ajo ka kryer mbi trupin e saj aktorja angleze si një fanatike e madhe e bukurisë natyrale, vazhdon të shfaqë bukurinë “natyrale”.

Kështu e kanë përcaktura mediat e huaja dhe që kjo bukuri nuk u duket edhe aq shumë natyrale.

Në Venecia Kate shfaqet me një fustan bardh e zi dhe tëper të ngushtë që i nxirrte në pah një trup tepër seksi, gjë që ajo asnjëherë nuk e ka pasur, sepse gjithmon ka qenë pak e rrumbullakët.

Gjithsesi, shkelja e saj në tapetin e kuq u pëlqye shumë, duke bërë për vetë të gjithë. Ajo vjen në “Festivalin e Filmit të Venecias” me filmin e saj të fundit “Mildred Pierce”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here