Willis në premieren e “Surrogates”Willis ka ecur në tapetin e kuq ne premieren amerikane te filmit te tij te ri “Surrogates”, ne Los Angeles.

Evenimenti u mbajt Ne “El Capitan Theatre”, ne Holliwood, ku perfaqesues te shtypit dhe fansa u mblodhen jashte godines per te marre ne pyetje Willis dhe bashkepunetoret e tij.

“Surrogates” eshte nje film aksion qe flet per nje teknologji te re qe u jep mundesi njerezve te jetojne endrrat e tyre ne distance duke perdorur robote te quajtur ndryshe “surrogates”, mekanizma perfekt qe perfaqesojne veten e tyre.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here