Serena Williams në partin e saj në Bel Air, ku ishin të ftuar edhe ish-anëtarja e “Spice Girls”, Mel B dhe Kim Kardashian, ka shkëlqyer si kurrë më parë.

E veshur me një fustan të gjelbër, Serena dukej shumë bukur, dhe me këtë konfirmoi se ka pranuar veten ashtu siç është.

Serena ka pranuar më parë se i lakmon së mostrës Venus për trupin e saj, por tashmë është pajtuar me linjat e saj.

Serena e qeshur në partin e saj ka arritur t’ia kalojë edhe yjeve të shou bizit, Kim Kardashian e Mel B, por edhe manekenes Selita Ebank.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here