Williams ka konfirmuar se është duke punuar me "Take That"Këngëtrai i njohur Robbie Williams ka konfirmuar se është duke punuar me grupin “Take That”.

Ky lajmi është konfirmuar nga Robbie Williams duke treguar se “është takuar me miqte e vjeter te skuadres”.Megjithatë projekti i ri i grupit mbetët ende sekret.

Kur ai është pytur se cfarë jeni duke bërë për veten?Williams  është përgjigjur se ka ardhur  koha për t’ju kthyer jetes normale,kam vendosur që të jem i matur me të dashurën  Ayda Field.

Williams shprëhet se Ayda është një person i mrekullueshëm dhe unë jam i dashuruar.Sipas disa burimeve thuhet se ata mund të fillojnë një familje së bashku.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here