Whitney quhet e dashura e Leonardo Di CapriosAktori Leonardo Di Caprio le pas kurrizit historin me modelen Bar Rafeli.Tani me aktori Leonardo ka filluar te shoqerohet me nje 24 vjecare te quajtur Whitney Port.

E dashura e tij e re eshte nje figure e dashur per amerikanet. “Jane takuar ne New York dhe Leo flirtoi me te si nje i cmendur duke i kerkuar numrin e telefonit.

Whitney nuk i vuri shume rendesi sepse kishte degjuar qe Leo shoqerohej me shume femra.

Kur Leonardo e telefonoi, Whitney mendoi se ishte dicka miqesore.

Por Di Caprio eshte treguar shume i embel me te”, deklaron nje burim anonim.

Do te jete kjo nje tjeter histori e gjate per protagonistin e “Titanic”? Keshtu beson e dashura e tij e re, e cila nuk kerkon te kaloje thjesht disa dite me aktorin.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here