Whitney Houston mund të jetë vrarë – thonë miqtë dhe familjarët e këngëtares.

Sipas një raporti të TMZ, Zyrtarë të Gjykatës së Los Angelesit kanë marrë telefonata dhe e-maila nga njerëz të cilët thonë se janë të afërm të yllit.

Telefonatat dhe e-mailet ishin bërë nga njerëz të ndryshëm, disa të cilët thonë se janë të afërm të Whitney dhe të tjerë të afërm të ish-burrit të saj Bobby Brown, dhe të gjitha thonë se Whitney mund të jetë vrarë.

Së paku një person ka thënë se ka informata të cilat e mbështesin teorinë e vrasjes. Zyrtarët nuk kanë verifikuar nëse telefonuesit ishin të afërm ose jo.

Whitney u gjet e vdekur në banjën e hotelit të saj në Beverly Hills më 11 shkurt. Ajo ishte 48 vjeçare.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here