Kanye West është mësuar duke qenë në maje, por nuk është as befasi që ai ka marrë plot shtatë nominime në ceremoninë Bet Awards.

Reperi ka marrë më shumë nominime se të gjithë, madje më shumë nominime se sa njeriu që e bëri të njohur, Jay-Z. Të dy së bashku janë të nominuar tri herë për vidoeklipet dhe sukseset e albumit “Watch The Throne”.

Vlen të përmendet se edhe Beyonce ka marrë tri nominime, teksa të nominuar janë edhe Lil Wayne, Drake, Chris Brown dhe Nicki Minaj.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here