West do të martohetArtisti i njohur i muzikës hip-hop Kanye West do të martohet me modelen, Amber Rose.

West (31) dhe ish valltarja Amber (27) janë të lidhur së bashku që në shkurt të këtij viti, dhe miqtë e ngushtë të Kanye thonë se martesa është kurorë e dashurisë së tyre e cila do të ndodhë në fillim të vitit të ardhshëm.

“Kanye është shumë serioz kur thotë se Amber ‘është ajo e vërteta’. Ajo gjithnjë e ka mbështetur atë dhe gjithmonë ishte aty kur ai ishte e kishte të vështirë,” tha një burim të afërt i paidentifikuar për një tabloid amerikan.

Ceremonia e dasmës do të zhvillohet në një vilë luksoze në Karaibe.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here