Vogëlushja shqiptarja që mahniti Francën këndon “Kuq e Zi”Kjo është Erza Muqolli, vogëlushja 9 vjeçare, që ka bërë krenar të gjithë shqiptarët. Vogëlushja nga Drenasi i Kosovës mori pjesë në garën francëzë ‘La rance a un incroable talent’.

E veçanta e prezencës së Erza Muqollit qëndron tek talenti i saj. Garë kjo në të cilën Erza bëri që i gjithë publiku të ngrihej në këmbë dhe ti duartrokiste.

Por kësaj radhe Erza ka zgjedhur një mënyrë tjetër dhe mjaft origjinale që ta bëjë publikun për vete. E veshur e tëra kuq e zi ajo ka interpretuar në mënyrë të jashtëzakonshme këngën “Kuq e Zi”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here