Vlora Dumoshi shkëlqen në imazhet e fundit Shefja e stafit të kryeministrit Isa Mustafa, Vlora Dumoshi, është dalluar për dedikimin e saj profesional në punë dhe gjithmonë është veçuar për stilin dhe bukurinë e saj.

Mirëpo, kësaj here ajo ka ardhur akoma më bukur, bën të ditur Zëri.

Në përshkrimin e kësaj fotografie shkruan se autor është Fadil Berisha.

Në disa fotografi të publikuara në rrjetin social Facebook, Dumoshi duket për mrekulli.

Pas publikimit të imazheve, ajo ka marrë shumë komplimente për bukurinë dhe elegancën e saj.

Ajo ka marrë komplimente për dukjen.

Vlora Dumoshi shkëlqen në imazhet e fundit

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here