Vjosa Emini vjen ndrysheKëngëtarja Vjosa Emini e cila është e koncentruar më shumë në muzikën popullore, këtë herë vjen shumë më ndryshe.

Ajo ka realizuar një projekt baladë, me muzikë dhe aranzhuan të Virusit, ndërsa teksti është shkruar nga Toni.

Kjo këngë që është emërurar “Të lutem”, është realizuar nga Max Production dhe pritet të publikohet së shpejti.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here