Vjollca Abdullahu do të vijë me një këngë dhe videoklip të ri të veçantë për festat e fundvitit.

“Ma zbukuro fundvitin”, thotë ajo me këngën e saj më të re. Kënga, e realizuar nga Zzap&Chriss dhe me tekst të Uki Latifit, pritet të lansohet brenda këtij muaji.

Klipi i këngës është realizuar nga produksioni “Asha” dhe është xhiruar në Tiranë dhe Prishtinë.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here