Vjollca Llapashtica dizajnon fustane elegant vetëm për SHBA-nëAngela Martini në bashkëpunim me fotografin Fadil Berisha tashmë kanë realizuar një set fotografik ku janë duke u publikuar edhe fustanet e dizenjatores kosovare Vjollca Llapashtica.

Kjo e fundit ka thënë për KultPlus se këto fustane nuk mund të gjenden askund tjetër përveç ne Amerikë Kreacionet më të reja të dizajneres kosovare Vjollca Llapashtica, janë bërë ekskluziv vetëm për Shtetet e Bashkuara tw Amerikës, dhe vetëm për modelen Angela Martini.

Nga këto kreacione Angela Martini në bashkëpunim me fotografin Fadil Berishën kanë publikuar vetëm një fustan, ku ditëve në vijim do të publikohen edhe dizajnët tjera. Për KultPlus Vjollca Llapashtica ka thënë se këto dizajnë nuk mund të gjenden askund tjetër përveç ne Amerikë./KultPlus/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here