Vjollca Haxhiu lanson klipin e ri “SonteKëngëtarja simpatike, Vjollca Haxhiu ka promovuar klipin e saj më të ri të titulluar “Sonte”.

Kënga ka ardhur pas një punë të përkushtuar që Haxhiu ka bërë për realizimin e këngës.

Për përpunimin e këngës janë përkujdesur, Ervin Gonxhi për muzikën, Vojsava Alija për tekstin dhe për klipin Xlfilms.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here