Këngëtarja Vjollca Abdullahu është duke u përgatitur për projektin e saj më të ri muzikor.

Pas këngës së saj të fundit ‘Ma zbukuro fundvitin’, ajo këtë herë vjen me një këngë më ritmike.

“S’ma nin” titullohet kënga më e re e Vjollcës e cila sërish ka bashkëpunuar me Zzap&Chris.

Kjo këngë do të shoqërohet edhe me videoklip, i cili është xhiruar nga Asha Graphics dhe pritet në fund javë të lansohet në televizione.

Përveç kësaj kënge, Vjollca do të vijë edhe me një këngë të re, e kësaj radhe në bashkëpunim me reperin Singullar.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here