Sinan Hoxha dhe bashkëshortja e tij, Andrra Destani kaluan këtë Shën Valentinin në Santorini, ku të dy kanë postuar foto të ndryshme.

Por ajo më e veçanta, puthja mes tyre është postuar sot nga Andrra, e cila ka zgjedhur që të bëjë dhe një dedikim të bukur për Sinanin.2

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here