Vjen komedia "Menaxheri", ja personazhetNë Pallatin e Kulturës në Gjakove është promovuar Komedia Filmike “Menaxheri” me regji nga Shkumbin Radagoshi. Rolin kryesor e luan mjaft bukur me humorin e tij aktori Sevdai Radogoshi, ndërsa i ftuar special e në një rol të rëndësishëm është edhe boksieri Don Granit Shala, ku këtë herë provon edhe skenën e filmit.

Në këtë promovim morën pjesë shumë artistë dhe artdashës që e duartrokiten dhe përgëzuan aktorët.

Ndërsa ne mesojmë se edhe në xhirimet e Vitit të Ri që kanë nisur do të jetë i pranishëm përkrah Sevdaisë edhe Graniti.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here