Reperi 2 ton nuk di të ndalet

Ai ka sjell këngën e ti të radhës “Urime” një këngë kjo që e paraqet atë më ndryshe se herave tjera.

Në këtë këngë 2 Ton ja bën “urime” dashninë ish të dashurës.

Kënga është një bashkëpunim i 2 Ton me Cruel P, kurse tekstin e ka shkruar si zakonisht vetë reperi.

Kjo është kënga e radhës e 2 Ton, i cili njihet si njëri prej reperëve që realizon më së shpeshti këngë me videoklipe.

M’u për këtë ai është njëri prej reperëve më të kërkuar nëpër ndejat e shqiptarëve, pasi që repertori i tij është shumë i madh dhe i pëlqyeshëm tek publiku. /RevistaCover/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here