Vjen hiti i Erës dhe Ledrit “Shumë pis” Kënga e shumëpritur e Era Istrefit në bashkëpunim me Ledri Vula “Shumë pis” është lansuar para pak çastesh duke i arsyetuar pritjet e shumë fansave të këtyre dy superkëngëtarëve.

Era dhe Ledri këtë super hit veror e kishin paralajmëruar qysh në shkurt të këtij viti, prandaj pritjet e fansave të tyre ishin të mëdha.

E pritja ia ka vlejtur. Shijojeni hitin.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here